Kolory bielizny


W palecie barw znajduje się nieskończona ilość kolorów, z których możemy wybierać wedle naszych potrzeb i gustu. Każdy z nas ma swoje ulubione kolory, którymi lubi się otaczać. Tkaniny wykorzystywane przy szyciu ubrań mogą być barwione w różne barwy, dzięki czemu każdy ma możliwość wyboru swojej ulubionej. W palecie barw znajduje się nieskończona ilość kolorów, z których możemy wybierać wedle naszych potrzeb i gustu. Każdy z nas ma swoje ulubione kolory, którymi lubi się otaczać. Tkaniny wykorzystywane przy szyciu ubrań mogą być barwione w różne barwy, dzięki czemu każdy ma możliwość wyboru swojej ulubionej.

Tak też jest z bielizną, chociaż do niektórych sytuacji po prostu nie pasuje na przykład czarna koronka. W przypadku nocy poślubnej, jakoś trudno jest mi sobie wyobrazić pannę młodą wkraczającą do małżeńskiego łoża w czarnym lub czerwonym komplecie. Pannie młodej najbardziej przystoi bielizna biała, jako że kolor ten oznacza czystość, niewinność i dziewictwo. Cechy te są przecież nierozerwalnie związane właśnie z panną młodą.

Czarna i czerwona bielizna, a zwłaszcza pończochy i gorsety jeszcze kilkadziesiąt lat temu były przypisywane jedynie kobietom lekkich obyczajów. Dziś są powszechnie wykorzystywane przez panie w różnym wieku na całym świecie. Czarna i czerwona bielizna, zwłaszcza koronkowa i seksownie uszyta jest niewątpliwie kusząca, a kobieta w nią ubrana rozpali zmysły swego ukochanego mężczyzny.

Biel jest kolorem zdecydowanie najczęściej wykorzystywanym przy produkcji bielizny, jako że często utożsamiana jest z świeżością i czystością. To naturalne, że ten element garderoby produkowany jest głównie w takiej barwie.

Bielizna, niezależnie od rodzaju może zostać barwiona również w ciekawe desenie. W ostatnim czasie dużą popularnością cieszą się lamparcie cętki i tygrysie paski, a nawet pasiastą zebrę. Kobieta ubrana w koszulkę czy halkę o takim wzorze będzie drapieżna, nieco tajemnicza i niebezpieczna.

Ciemna bielizna jest seksowna, cieszy oko mężczyzny i jest wspaniałym gadżetem w czasie intymnych chwil w sypialni. Czarne majteczki, czy czerwone staniczki bez trudu kupimy w niemalże wszystkich sklepach bieliźnianych.

Wybór koloru bielizny nie powinien nastręczać nam wielu kłopotów, ponieważ możemy przecież kupić kilka kompletów w różnych odcieniach. ---

Bielizna Dreamgirl - Piękno, glamour oraz pragnienie wiecznej młodości

Artykuł pochodzi z serwisu www.Artelis.pl